Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Televizyonlarda Reklam Arası Kalkmış. Artık Dizi Arası, Film Arası Devri Başlamış

Televizyon Programlarını Reklam İzlemekten İzleyememek

0 155

Merhaba değerli dostlarım, sizlere YAYGARA.NET özel haberi ile seslenmek istiyorum. Televizyonlardaki reklam sürelerine sadece ben mi tepkiliyim onu da bilmiyorum ama konu hakkında yazmak istiyorum.

Birincisi bizi televizyon kanalları gerçekten geri zekalı konumuna sokmaktadır. Neden derseniz. Reklamlar başlıyor 4 dakikadan geriye doğru sayıyor. Süre bitince güya biz izleyiciler her ne izliyorsak onu izlemeye devam edeceğiz. Gerçekten bu böyle oluyor mu? hayır tabi ki olmuyor. Geri sayım bitince izlediğimiz program dizi, film vs. neyse bir anlık görüyoruz ve tekrar reklamlar giriyor. Amaç reklam izletmek dizi filmi program filan hikaye arkadaşlar. Enayi yerine konduğumuzda cabası oluyor. Bizde geri sayımı izliyoruz salak gibi güya bitince izlediğimiz programın kaldığı yerden devam edeceğini düşünüyoruz.

tvlerdeki-reklam-surelerinin-artmasi

Esasında ben bu yapılanın tamamen televizyon kanallarının aç gözlülüğüne bağlıyorum. Hayatınız para olmuş. Reklamdan çıkıp doğru düzgün bir şey izleyemiyoruz. İnsanların bölüm bitince izlediği diziyi internet çöplüğünden bulup tekrarını reklamsız izlemesini cani gönülden destekliyorum. Bize enayi gibi davranan televizyon kanallarına en büyük tepki o dizinin tekrarını internette reklamsız izlemek olacaktır.

Ancak bu şekilde hizaya geleceğinizi düşünmekteyim. Dininiz imanınız para olmuş gidiyor. Ha bire reklam girerek kendi seyircinizi kendinizden soğutuyorsunuz. Gerzekler.

YAYGARA sundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.