Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Kocaeli’de Cinci Hoca ERKEK KADIN Dinlemedi

Cinci Hoca Önce Eşine Sonra Kocasına Tecavüz Etti

0 206

Kocaeli’nin Kartepe ilçesi Suadiye mahallesinde  vuku bulan olayda. Kendisini Cinci hoca olarak tanıtan bir şahsın büyü bozdurmak için yanına giden Kadın, Cinci hocanın tecavüzüne uğradı. Eve geldiğinde durumu eşi ile paylaşan kadın, kocasını şoka uğrattı. Ne yapacağını bilemeyen koca bu olay karşısında çok öfkelendi ve cinci hocanın yanına sinirli bir şekilde ertesi gün hesap sormaya gitti.

Cinci hocaya kendisini tanıtan koca hesap sormak isterken bir anda Cinci hocanın telkinleri ile ikna olup kendisinde de büyü olduğuna ikna oldu. Tedaviye başlayan cinci hoca kadının kocasına da tecavüz ederek mesleğindeki yeni ulaşılmaz bir mevki ye erişti.  Cinci hocanın bu durdurulamaz tedavi yöntemi ise herkesin dikkatini çekmiş durumda. Cinci hocanın kapısında aşırı bir sıra kuyruğu olması insanları endişelendirmeye başladı.

Cinci hoca ise tedavi yöntemini savunarak “-Bu büyülerin bozulmasının başka bir çıkış yolu yoktu bende olmayan yerlerden yol açarak tedavimi gerçekleştiriyorum” diyerek kendisini savundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.