Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Vasat Bir Trabzonspor’u Galatasaray Kolay Geçti 0-2

Trabzonspor-0-2-Galatasaray

0 101

Trabzonspor’un durumunun içler acısı halini izleyenler zaten fark etmiştir. Çok vasat bir futbol ortaya koyan Trabzonspor karşısındaki rakibi Galatasaray’a adeta teslim oldu.

Maçın bazı anlarında gol bulma şansı bir nebze olsun yakalayan Trabzonspor maalesef topu ağlarla buluşturamadı.

Galatasaray’ın ilk yarının sonlarına doğru Arda Turan’ın golü ile 1 – 0 öne geçen takım, ikinci yarıya da kontrollü bir oyun sergileyerek ara ara Trabzonspor kalesini yokladı. Bu ataklarını devam ettiren  Galatasaray daha 55. dakikada Oğulcan Çağlayan ile durumu 2 – 0’a getirdi.

Trabzonspor kalesinde gördüğü gollere reaksiyon dahi gösteremedi ve vasat oyununu sürdürmeye devam etti.

trabzonspor-galatasaray

Galatasaray takımı ikinci golü bulduktan sonra rakip kaleye yoğun bir şekilde gitmeyi adeta kesti ve top çevirmeye çalıştı. Belki de Trabzonspor’un bu durumuna üzüldü de farkı açmak için uğraşmadı.

Oynanan futbol Trabzonspor ne hale düşmüş dedirtiyor. Bir an önce silkelenip kendine gelmesi gereken bir Trabzonspor’u bu akşam üzülerek izlemiş bulunuyoruz.

Umarım tez zamanda kendilerine gelirler. Abdullah Avcı istifa filan demeyin kardeşim teknik direktörünüz gayet kaliteli, futbolu bilen bir insan. Biraz sabır ve birazda teknik direktörünüzün direktiflerine uyarak hareket etmeye çalışmanızı diliyorum. Hemen Abdullah Avcı istifa naraları artmayın sonuçta bitik bir takımın başına getirilmiş bir hoca, hemen yenildi diye bütün yükü omuzlarına yükleyip defetmek çok ahmakça olacaktır.

Ben Trabzonspor’un ligin ilk yarısı olmasa da ikinci yarısında güzel işlere Abdullah Avcı ile imza atacaklarını düşünüyorum.

Saygılar sevgiler…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.