Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Uygulama Durduruldu Hatası Nasıl Giderilir

Uygulama Durduruldu Sorununun Çözümü

0 215

Yine bir hata giderme bölümümüze hoş geldiniz. Tamam alkışlamayın teşekkürler, herkes sakin olsun bunu da beraber çözelim. Bir sonrakinde siz çözeceksiniz ve ben sınav yapacağım. 🙂

Uygulama bazlı bir sorunumuz var ise mesela ne diyelim mmm şey buldum Google Chrome’yi açtığınızda Uygulama durduruldu hatası ekrana gelsin ve Chrome açılamadan kapansın. Yani uygulama tam açılacakken ekrana Uygulama durduruldu hatası gelsin ve uygulama açılamadan kapansın.

Böyle bir sorunda ne yapabiliriz. Öncelikle adım adım ilerleyerek sohbet muhabbet ederek anlatalım. Yazının sonunda siz kârlı çıkan taraf olacaksınız sevgili dostlar, başlayalım mı? Tama hadi yeter artık bir an önce söyle de bu hatadan kurtulalım diyorsunuz.

Yine Google Chrome uygulması üzerinden anlatımıma devam ediyorum.

Ayarlar > Uygulamalar > Chrome   geldikten sonra sağ üstteki üç nokta görünen yere tıklıyoruz. Karşımıza güncellemeyi kaldır seçeneği gelecek. Hiç düşünmeden güncellemeyi kaldırıyoruz. 

Arkadaşlar şimdi Chrome yüzde 99,9 ihtimalle düzeldi artık Chrome uygulamasını kullanarak Yaygara.Net Sohbet ortamına rahatlıkla gelebilirsiniz. Bu anlattığım olay hemen hemen her uygulama için geçerlidir.

Biraz daha sağlam olsun yaptığım iş derseniz Ayarlar > Uygulamalar > Chrome > Depolama ve önbelleği temizle diyoruz. Böylelikle amacımıza ulaşmış bir şekilde işlemimizi tamamlıyoruz.

Bol şans umarım her şey düzelir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.