Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Trt1’de Tam Taraflı Yayıncılık Anlayışı İle Ulusa Sesleniş.

Trt'den Tam Taraflı Yayıncılık.

0 69

Şu sıralarda devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  Trt1’deki canlı yayınında komik anlar oluyor. Ülke ekonomisinin büyüdüğünden bahseden Erdoğan, sanırım halkının durumundan bir haber. O lale bahçelerinde geziyor olmalı. Sokağa çıkıp bir baksın etrafına milletin alım gücünün içine ettiğini bizzat görmesi lazım.

Yanındaki andaval danışmanların tezgahı tıkırında olmalı ki Cumhurbaşkanına bir bildirim bir konferans yapma gereği duymuyor. Bir deli almış eline davulu güm güm güm çalıyor.

O değil de en çok güldüğüm şey Trt1 sokaktaki insanlara mikrofon uzatmış. Bir tane eleştiren yok herkes Hükümeti destekliyor. Buna çok güldüm ya, alenen insanların akılları ile zihinleri ile dalga geçiyorlar.

Kardeşim oyuna gelmeyin. Bir ülkede ekonomi büyüyorsa hepimizin alım gücünün artması gerekir. Alım gücümüz düşmez. Kısacası güzel hikaye dinliyoruz.

Cumhurbaşkanı ülkeyi batırmaya yemin etmiş. Ben sözlerinden bunu anlıyorum. Allah sonumuzu hayır etsin. Bitmişiz biz. Kendimden örnek vereyim 3 kuruşluk borcum 10 kuruşları geçti. Ben bu adamın neresini destekleyeyim. Beni bizzat batırdı. Bize yazık değil mi?

Taraflı yayıncılığı bizzat izleyerek görmüş oldunuz. Kısadan hisse ekonomi nasıl rezil edilir hep beraber izledik gördük.

Not: Cumhurbaşkanı konuşurken dolar 14₺ oldu. 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.