Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Tam Karantina, Yarım Karantina, Çeyrek Karantina, Gram Karantina

Tam Karantina, Yarım Karantina, Çeyrek Karantina, Gram Karantina

0 142

Karantina kelimesi hayatımıza bu kadar dahil olduğu için üzüldüğü kesindir. Çünkü kendisine sorulan sorulara -“Allah o koronanın belasını versin. Benimde adımı lekeliyor.” diyerek tepki gösterdi. Karantina’nın en büyük hayalinin Adriana Lima gibi hafızalara kazınarak güzel bir anı hoş bir seda bırakmak istemesi ise başka bir konu.

Karantina ayrıca uzatılan mikrofonlara -“ben bir bütünüm adım Karantina beni ekmek yada döner gibi yarım, tam, gram gibi bölmeyin inanın buna da çok bozuluyorum” demesi Dünya çapında sansasyonel haber olarak geçti. Bütün ilginin Korona virüsünde olmasına da içerleyen Karantina yardımcı erkek oyuncu muamelesi gördüğü içinde hüngür hüngür ağladı.

Lütfen Karantinaya tam destek çıkalım. Böyle boynu bükük kalması bizleri ise derinden yaraladı. Karantinaya değer verelim. Koronaya ise savaş açalım. Zaten ismi de Korona Covid, Covid19 gibi çeşitli isimleri var. Delikanlı olsa Karantina gibi tek ismi olurdu.

Bu strateji ile ilerlersek Karantina delikanlı Korona ise tam bir üçkağıtçı olarak karşımıza çıkıyor. Zaten bu ikisi yüz yüze bir programa çıkıp sohbet etmiş olsa. Karantina bunu ezer geçer. Ablukaya alır koronayı fena benzetirdi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.