Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Şenol Güneş “Doların Yükselişine Tepki Olarak Küme Düştük”

A Milli Takım UEFA ULUSLAR B liginden düştü

0 114

A milli futbol takımımız UEFA ULUSLAR B LİGİ 3. GRUP altıncı ve son maçında deplasmanda Macaristan’a 2-0 kaybederek bir alt lige düştü.

Şenol GÜNEŞ uzatılan mikrofonlara ise “Mevcut piyasayı çok sıkı takip ediyorum. Ülkemin para birimi Türk Lirası her geçen gün Dolar Euro karşısında değer kaybediyor. Dolar ise durdurulamaz bir şekilde yükseliyor. Bizde A Milli Takım olarak Dolar’ın bu yükselişine tepki olarak UEFA ULUSLAR B Liginden düşerek tepkimizi ortaya koyduk”. dedi.

Bu açıklama üzerine Macaristan teknik direktörü ise “Türk kandaşlarımızı bu dik duruşundan ötürü başta meslektaşım Şenol Güneş olmak üzere herkesi kutluyorum”. diyerek sözlerine son noktayı koydu.

Yenilgi sonrası Şenol Güneş’in bu açıklamalarından sonra A Milli Takımı destekleyen herkes ne tepki vereceğini şaşırarak üzülsek mi sevinsek mi bilemedik dercesine iki arada bir derede kaldılar.

TFF ise yaptığı açıklamalarda Merkez Bankası Edası ile “Gelişmeleri yakından takip ediyoruz”. diyerek her şeyin kontrol altında olduğunun güvencesini verdi.

Önümüzdeki maçlar kime neye tepki olacak herkes merak içerisinde beklemekte.

Spor merkezimizden şimdilik aktaracaklarımız bu kadar..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.