Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Seda Sayan, Çağlar Ökten’i “Lucifer” Karakterine Benzettiği İçin 1486’ncı Evliliğini Yaptı

Seda Sayan, Çağlar Ökten'i "Lucifer" Karakterine Benzettiği İçin 1486'ncı Evliliğini Yaptı

0 106

Yerli magazin kategorimiz her dakika yeni bir yazımıza konu oluyor. Şimdiki mevzumuz ise Seda Sayan hanımefendinin yaptığı evlilik. Kendisi de gazeteci arkadaşlara; “Lucifer” dizisindeki Lucifer karakterine benzemiyor mu? arkadaşlar”. dediğini hatırlarsınız.

Çağlar Ökten ile sırf Lucifer karakteri yüzünden evlendi ise vay haline. Lucifer dizisini izlemiş biri olarak, herhangi bir sadakat söz konusu değil. Lucifer tuttuğunu dizide götürüyor. Aman diyeyim umarım evliliğinde böyle sorunlar olmaz Seda hanım. Siz yine de ipleri sağlam tutun.

seda-sayan

Seda Sayan ise bu evlilikte beraber sayısını unuttuğum için 1486’ncı kez diye bir başlık attım. Kimi insanlar işyeri açar tutturamaz kapatır, ekonomik gücünün yettiği çerçevelerde başka işler kurar. Seda Sayan’da ise durum tamamen farklı, Seda Sayan evlilikte adeta dikiş tutmaz Sabri gibi deniyor deniyor ve yine deniyor ama olmuyor. Seda Sayan’ın düğünleri evlilikleri ile büyüdük arkadaşlar. Yaşımızdan fazla Seda Sayan’ın nikahları var. Bizi nikahıyla döver.

Yeri gelir bize sinirlenir. “Sen kimsin oğlum. Senin yaşın kadar benim nikahım var.” derse o an bizim bittiğimiz andır. O yüzden Seda Sayan’a bulaşmayın. Zaten bulaşırsanız sizi de birilerine benzetirse nikahı basar gıkınızı çıkaramazsınız. 😀

Seda Sayan hanıma 1486’ncı evliliği hayırlı olsun. Lütfen bu sefer bu son olsun. 😀

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.