Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Sadakatsiz Dizisinin Kadınlara Kattığı Şeytanlıklar

Evli Erkeklerin Kabusu Sadakatsiz Dizisi

0 156

Evet arkadaşlar yeni sohbetimiz Sadakatsiz dizisi üzerine olacak. Aldatan erkeklerin konu olarak işlendiği bir yapım. Evli erkeklerin ve eşini aldatanların en büyük kabusu da bu dizi olsa gerek.

NEDEN Mİ?

Çünkü bu dizide erkek aldatıyor ama kadın da cin gibi çeşitli yöntemlerle aldatıldığını araştırıyor öğreniyor. Burada kullandığı bir çok yöntemi evli kadınlar kendi kocalarında deniyor ya da denemek için fırsat kolluyorlardır.

Diziyi izlerken dahi kadınlar eşlerinin yüzündeki mimik hareketlerini dahi inceliyorlardır. Erkeklerde renk vermemek için evin içinde çeşitli kaçma yöntemlerini deneyerek olay mahallinden uzaklaşmak istese de kalarak ben buradayım bu gibi şeylerin içerisinde olmadığını kanıtlarcasına kalıyor.

Zaten eşini aldatanlar artık iki kat daha temkinli olarak yaşayışlarına devam ediyor. Evli erkekler sevgilileriyle artık il içerisinde değil de il dışı şehirler değiştirerek buluşuyorlardır. Çünkü enselenmek artık an meselesi.

Bir bakmışsın Müge Anlıda konuksun değil mi? 🙂

sadakatsiz-dizisi2

Bir anlık hata boşanma sebebi evli çapkın erkek arkadaşlar. Eşlerinize dikkat edin madem bu işlerle ilgilisiniz enselenmeyin. Dizinin belli adı Sadakatsiz. Ön ayak oluyorlar aldatılan kadınlara 😀 bizden söylemesi. Sonra vay ben bilmiyordum bu diziyi vay ben yandım bittim gibi üzüntülü naralarla hayatınızın yolu şaşar.

Sadakatsiz sadece bir dizi değil aldatılan kadınların olanları açığa çıkarmasını sağlayan bir olaylar silsilesi.

Neyse böyle bir şeyler işte, olaylar olaylar. 😀

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.