Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Papa Francis Instagram’dan Bikinili Model Fotoğrafı Beğendi

Papa Francis 2021'e Yalnız Girmek İstemiyor mu?

0 307

Papa Francis Instagram’da bir bikinili mankeni beğenerek infiale neden olsa da biz öyle düşünmüyoruz. Papa papa papa diyoruz ve olmuyor olmuyor olmuyor. Madem böyle mankenleri beğeniyorsun sen ki elinde koskoca cennetin anahtarı var. Sen ki onca günahı tanrıdan küçük bir rica ile çözebiliyorsun. Ama gel gör ki bir manken beğenemiyorsun insanlar seni linç ediyorlar.

Sen insanlara aldırma, bana kalırsa iyi bile yapıyorsun. Neden dersen yani şimdi bir güzel görmüşsün beğenmişsin bunun kime zararı var ki.

Sen bizim hocaları bir görsen öyle beğenme filan yok hatta bazıları kadın erkek dinlemiyor. Yeter ki eline düşme. O yüzden senin bu hatanı makul görüyoruz. Üzülme biliyorum 2021 yılına yalnız girmek istemiyorsun, “Ulan ben bir ilk adımı atayım da belki din ayağına cennetin anahtarı da bende bunları koz olarak kullanır rakiplerimi geçerim” diyorsun. Aslında haklısın sana bu açıdan bakınca hak vermemek elde değil.

hoca-ve-papa

En fenası da erkek olman, seni cinsiyetsiz sanıyorlar sayın papa ben yerinde olsam daha çok manken model beğenirim.

Yani mankenlerin ve modellerinde hoşuna gider, papa tarafından beğenilmek. Düşünsene beni bu dünyada beğenen papa cennete de beni bir rica ile alabilir diye düşünürler.

Gittiğin yol doğru ama eksik işler yapıyorsun. Özelden Dm’den yürü gitsin yekten yaz. Şöyle de; “Kızım seni rüyamda gördüm çok günahın vardı. En kısa zamanda kiliseye yanıma yalnız gel günahlarını çıkarayım.”

Bu korku ile sana illaki geleceklerdir. Bu taktikler tutmazsa sen beni bende seni tanımıyorum. Anlaştık mı? Kolay gele…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.