Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

O Sadece JİGOLO Olmak İstemişti. Ama Olamadı Dolandırıldı. :)

Jigolo Olup Kolay Yoldan Para Kazanmak İsteyen Şahıs Dolandırıldı

0 100

Gün geçmiyor ki yeni bir dolandırıcılık vakası ile karşılaşmayalım. Bugün ki dolandırıcılık hikayemize konu olan 47 yaşındaki M.Y. adlı vatandaş. Kendileri kolay parayı vurmanın peşinde kendi hayalleri olan biri, iş bu ya sonunda emellerini gerçekleştirebilecek fırsatın ayağına geldiğini düşünerek internette bulduğu JİGOLO sitesine üye oluyor.

Site kendisini arıyor ve üyeliğin aktif olması için yollayacağımız IBAN numarasına 5 bin TL göndermelisiniz diyor. Sonra bizim JİGOLO olacak kahramanımız hemen 5 bin TL’yi gönderiyor. Üyeliği açılacak öyle ya karılara kızlara işe gidecek para kazanıp zengin olacak.

İlerleyen günlerde JİGOLO sitesi filanca müşteriye çıkacaksın diyor. Hatunun resmini filan gönderiyorlar vatandaşa. Tabi yeni JİGOLONUN ağzının suyu akmaya başlıyor. Site tekrar yeni jigoloyu arıyor ve vergi filan çıkıyor 8 bin TL daha gönder. Eleman hemen bir özel bankadan kredi çekip 8 Bin TL ilgili hesaba gönderiyor.

jigolo

Günler geçiyor haber yok hatuna da gidemiyor adres filan yok. Bu site yetkililerini aramaya karar  veriyor. Bir bakıyor öyle bir numara yok. “Hım diyor benim şey yapmam gerekirken onlar beni düdükledi. ”

Aradan biraz zaman geçince yine bunu arıyorlar. Diyorlar ki filanca hesap terör örgütüne para çıkmış işte bu siz misiniz filan. Oradaki parayı çekip bizim vereceğimiz hesaba yollayın.

Bu yeni JİGOLO hemen bütün parasını çekip verilen adrese gönderiyor. Sonra düşünüyor düşünüyor diyor ki beni tam 1 değil 2 değil tamı tamına 3 defa öptüler.

Hemen gidip suç duyurusunda bulunuyor. Zavallı JİGOLO adamı böyle öpüyorlar işte. Geçmiş olsun.

YAYGARA Sohbet bildirdi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.