Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Mesut Özil Adım Adım Fenerbahçe’ye Geliyor

Mesut Özil Fenerbahçe Yolunda

0 161

Adım adım Fenerbahçe’ye doğru yaklaşan Mesut Özil sözleşmesindeki son pürüzler giderildikten sonra sarı lacivertli formayı giyecek. Giyememesi ise tamamen mucize olur. Başkan Ali Koç, Mesut Özil’in maliyetinin ise tamamını kulübe yansıtmak yerine sponsor anlaşmaları ile toplam maliyeti dağıtma düşüncesinde.

Bunu başarırsa sayın başkan gerçekten Fenerbahçe kulübüne bir değeri az maliyet ile kazandırmış olacak. Galatasaray ise Falcao‘yu alarak bir transfer başarısı gerçekleştirdi. Aslında tamamen taraftarın gazı ile ile bu olay olmuştu. Ancak Falcao bekleneni veremedi. Sonuçta Galatasaray kulübüne maddi külfetten başka hiçbir işe yaramadı.

mesut-ozil-fenerbahce1

Ali Koç böyle bir olasılığı da hesap etmiş olacak ki gerçekten bir transfer başarısının ötesine çıtayı taşıyarak iyi bir iş çıkaracağı görülüyor. Darısı diğer zeki kulüp başkanlarına diyelim.

Mesut Özil‘in Fenerbahçe Spor Kulübüne gelmesini hazmedemeyen diğer takım taraftarları ise başta Galatasaray olmak üzere sosyal medyayı yangın yerine çevirerek “adamlar Mesut Özil’i alıyor biz ise hava cıva alıyoruz” diyerek takımlarına sitemlerini yoğun bir şekilde iletmeye devam etmekteler.

Yani Mesut Özil transferinin başlı başına bir başarı olacağının göstergesi ise bir nevi rakip takımların taraftarlarının tepkisi olduğudur.

Mesut Özil’e yeni takımında başarılar diliyoruz. 🙂 Bir Galatasaraylı olarak kıskansam da Fenerbahçe’yi ve Fenerbahçe taraftarlarını kutlarım.

Bu lige sonuç itibari ile bir değer kazandırılmak üzere, bu da çok büyük bir transfer başarısıdır. Tebrikler Fenerbahçe diyorum. Umarım sorunsuz bir şekilde gelir son pürüzler sorun olmaz ve bu ligde Mesut Özil top koşturur bizlerde keyifle seyir zevki yüksek bir oyuncu izlemiş oluruz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.