Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

MasterChef Şampiyonu Kim Oldu Serhat mı? Barbaros mu?

MasterChef Şampiyonu Serhat mı? yoksa Barbaros mu? Oldu

0 172

Gerçekten soluksuz izlediğimiz bir yapım olan MasterChef programı bizleri ekrana bu akşamda kilitlemeyi başardı. TV8’de yayımlanan program tam 134 bölüm sürdü. Son bölüm olan final bölümü yani 134. bölümde şampiyonun belli olduğu bölüm hem izlerken hem de sosyal medya üzerinde büyük ilgi gördü.

Finale kalan iki Şef Barbaros ve Serhat’ı destekleyenler sosyal medyada adeta ikiye bölündü. Dikkat ettiğim bir nokta ise Serhat’ın, Danilo Şef Mehmet Şef ve Somer Şef’e çok şey öğrettiği ve bu üç büyük Şef’in Serhat’tan çok şey öğrendiği yönündeki paylaşımları oldu.

Serhat’ın çenesinin kuvvetli olması program şeflerine bir şey öğrettiği konusuna katılmazken. Bu paylaşımları yapan arkadaşların Serhat’tan çok etkilendiği, onun büyüsüne kapılıp Serhat’tan çok şey öğrendikleri konusunda hemfikir olduğumu belirtmek istiyorum.

Yine Sosyal medyada Serhat çok bilgiliymiş şefler egoluymuş Serhat’ı seçmeyeceklermiş gibi gibi paylaşımlar yapıldı. Çok cahil bir ülke olduğumuzu tekrar görmüş olduk. Sonuçta biraz olsun yüzünüzün kızardığını düşünüyorum, kendi kendinize insanları linç etmeye çalışmanın bir manası yoktur diyorum.

Şefler, sizlerin sosyal medyada linç kampanyası başlattığınız için Serhat’ı seçmedi, hak ettiği için seçildi.

Tarafsız bir yazı yazmak istiyorum ama tabi ki bu programı izlerken herkesin gönlünde bir birinci olduğu için benim tuttuğum şefim Barbaros’tu. Son ana kadar destekledim hep zor olanı yapmak istedi, hırslı ve azimliydi. Çok istedi bu yarışmadan birinci gitmeyi.

sampiyon-serhat

Serhat’ın penceresinden olaya bakacak olursak kesinlikle hırs ve istek yoktu. Buraya kadar geldim birinci olmasam da olur havası ile ilerledi. Barbaros kadar zorlu yollara girmedi. Rahat yarıştı ve tabi ki kazandı.

2020 yılının MasterChef Şampiyonu Serhat oldu. Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Barbaros reis ise çok üzülmesin duruşu ile bize kendisini sevdirdi. Zor olanı yapmak istedi, başardı da. Kendisini yürekten tebrik ediyorum.

Her ikisi de harika yarışma çıkardı, bizleri son ana kadar ekrana kilitledi. Hayatımda izlemediğim kadar reklam izledim. Öyle bir MasterChef finali oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.