Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Konutlara 2021’de Yüzde 40 Demiştik Yüzde 50 Zam Yolda

2021'de Konutlara Yüzde 50 Zam

0 283

Merhaba değerli yaygara.net takipçisi arkadaşlarım. Yine haber sitelerinde dönüp duran konut zammına atıfta bulunarak bir kaç serzenişte bulunmak istiyorum. Burada. açıkladığım yüzde 40’lık zammı bu inşaatçılar biraz daha geliştirerek yüzde 50 zam olarak güncellemişler. Ağır ve kasvetli bir yazı yazacağım. Sohbet ortamı gibi olmayacak uyarıyorum. 🙂

Neymiş efendim “alacak olanlar ellerini çabuk tutsunlar” diye birde insanları gazlıyorlar. Kardeşim sen demire şuna buna olan zammı git hükümete ağla acısını vatandaştan çıkarmaya alışmışsınız. Altta kalanın canı çıksın diyerek ev inşa edip satılmaz yok böyle bir ülke. Bana biri anlatsın yahu yüzde 50 zam nedir ya.

Ya bu arkadaşlar hesap kitap bilmiyorlar yada alkol içip kafalarına göre maliyet çıkarıyorlar. Yüzde 50 zam nedir biliyor musunuz. Bu ülkenin ekonomisi bitmiş çökmüş rezil rüsva olmuş demektir. Yahu sanki normal bir olaymış gibi çıkıp birde utanmadan sıkılmadan milletin gözünün içine baka baka günlük basit bir olaymış gibi 2021’de sıfır konutlara yüzde 50 zam yapılacak açıklaması nedir ya. Yahu ben bu haberleri okurken şaşırıyorum değerli milletim siz eğer Karun kadar zenginseniz size giren çıkan bir şey zaten olmaz sizler bu yazımdan müstesnasınız.

Ben cebinde üç kuruş biriktirmiş ev hayali kuran o günün geleceğiyle ilgilenen güzel bir hayat yaşamanın peşinde koşan insanlara sesleniyorum. Peki sen yüzde 50 zammı yaptın bu evleri kim alacak. Ulan millet enayi mi kalkıp senin beton yığınına servetini döksün. Bu biriken paralar değerli inşaatçı zengin güruh ya da kaymak tabaka mı demeliyim. Öyle sizin hazineleriniz gibi birikmiyor o paralar. Adileşiyorsunuz. Milletin aklı ile alay edercesine çıkıp salakça açıklamalar yapıyorsunuz.

Ya da siz bu %50 zammınızı sıfır konutlara yapın kendi aranızda paslaşırsınız. Bir o alır evi ertesi günü ondan sen satın alırsın. Böyle çevirirsiniz. Sizin o beton yığınınıza o paraları cebinde birikmişi olup da üç kuruş daha borçlanırım diye kimse gelip almaz. Neden almaz biliyor musun?

ÇÜNKÜ BU MİLLET ENAYİ DEĞİL MAYMUN GÖZÜNÜ AÇTI.

Siz 2021 de inşa ettiğiniz sıfır konutlarınızı yağlı tabakaya pazarlayıp satarsınız. Ne bir garibana faydanız dokunur ne de o yaptığınız lanet evinizin hayrını görün.

KİMSE AMA KİMSE ENAYİ DEĞİL.

2021de-konut-fiyatlari-yuzde-40-artacak

Buradan bakalım hükümet neler çıkaracak. Ama size şunu söyleyeyim üzülmeyin. Nasıl olsa evinizi satamazsanız Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan faiz indirimi yapar siz evinizi satın diye. Siz düşen faizi de vatandaştan söküp kendi cebinize atarsınız.

Ben Hükümetin dahi bu faiz indirimlerini art niyetli yaptığını düşünüyorum. Çünkü 2020’de konutlardaki fiyat artışını gördük. Bu fiyat artışını vatandaşın gözüne soka soka yapan emlakçılar satıcılar müteahhitlere asla bir müdahale yapılmadı. Çünkü bu işte kazan kazan yapıldı giren tabi ki vatandaşa girdi.

Hayırlı günler.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.