Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Kardan Adamı (Kadını) Çaldılar

Kardan kadının çalınma anları kameralara yansıdı

0 214

İzmit’te gerçekleştiği öne sürülen haberde kardan kadının kameraların anbean kayıt ettiği kaçırılma olayına şahitlik etmiş bulunuyoruz. Kardan adam değil de kardan kadının kaçırılması ise garip bir olay olarak karşımıza çıkıyor. Muhtemelen bu iki kişiden birisini bekar olarak düşünmekten kendimizi alamıyoruz. Yoksa kardan kadını neden kaçırsın.

Yoksa insanlar evlerinde sokağa çıkma yasağı var ve bu arkadaşlar profesyonel hırsızlar evlere giremedikleri için bir nevi paslanmama üzerine odaklı bir hırsızlık olayı da yaşanmış olabilir.

Aslında ne olursa olsun hırsız hırsızdır. Yakında kameraların karşısına geçip – ” çocuğum benden kardan adam yapmamı istedi ben ise üşengeçlik ettim yapmadım. Bu kardan kadını görünce aklımda bir sarı ışık yanması gerçekleşti ve bu kardan kadını alarak çocuğuma sürpriz yaptım. ” derse yersek tabi ki yeriz. Biz millet olarak vicdanlıyız abi bu olaya üzülüp ağlarız. Merhamet damarlarımız kabarır.

“Ya tamam ama ihtiyacı varmış baksana çocuğu için çalmış.” diyerek karşımızdaki tartıştığımız kişiye laf yetiştirir dururuz.

Son olarak ise kardan kadın yaşadığı korku dolu anlarda aşırı adrenalin ve sıcağın kendisini bunaltması sonucu eriyerek hayatını kaybetti.  (o:

Har neyse ben biraz olaylara değişik bakıyorum.

Yaygara.net sohbet networku Ankara’dan bildirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.