Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

İrfan Can Kahveci Fenerbahçe’de

Fenerbahçe İrfan Can Transferini Gerçekleştirdi.

0 96

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında adeta bir transfer savaşı gerçekleşti. İlk önce Galatasaray’ın ısrarla istediği tekliflerin havada uçuştuğu sağır sultanın duyduğu bu transfer girişimine Fenerbahçe dahil olup adeta taş koydu.

Fenerbahçe yırtık dondan çıkar gibi araya girerek ne FAİR PLAY nede başka bir görgü ahlak kuralı dinlemeden BAŞAKŞEHİR futbol kulübüne teklifte bulunarak Galatasaray’ın istediği İrfan Can Kahveci transfer girişimini başka bir boyuta taşıdı.

Fenerbahçe ve sonra taraftarları ortaya çıkıp ligdeki bütün takımlar bize düşman diyorlar ya. Bence artık demesinler. Ligde sizi seven bir takım eğer yoksa bu tamamen Fenerbahçe’nin suçu.

Öyle ağlamakla olmuyor biraz karakterli takım olsalardı kalkıp transfere dahil olmazlardı. Bu açıkça karaktersizlik göstergesidir. Yani ben GALATASARAY takımını destekliyorum. Bu yazımda objektif olmaktan da çok uzağım ama gözlemlediğim durum bundan ibaret.

irfan-can-kahveci-galatasaray1

Bu tamamen Galatasaray egosunun altında ezilmek demektir. Paran var üstüne birde görgüsüzlük eklerseniz ortaya böyle bir kulüp çıkıyor.

GALATASARAY size mayıs ayında bir ders verir umarım. Teşekkürler.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.