Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

İrfan Can Kahveci Fenerbahçe’de mi? Galatasaray’da mı?

Kızışan İrfan Can Kahveci Transferi

0 144

İlk etapta Galatasaray’ın transfer başvurusunda bulunduğu İrfan Can Kahveci için, şimdide Fenerbahçe atağa geçmiş durumda.

Kıskanç Fenerbahçe’nin taş koyduğu İrfan Can Kahveci transferinde sıcak anlar yaşanmaya başladı. Galatasaray’ın Fenerbahçe’nin tekliflerine cevap olarak teklif yükselttiği haberi geliyor.

İşlerin iyice Arap saçına döndüğü İrfan Can Kahveci transferinde kim kime ne verdiği kim kimden ne istediği iyice karışmış durumda.

Galatasaray’ın bir miktar Ayçiçek yağı teklif ettiği fakat Başakşehir yönetiminin Ayçiçek yağı + Zeytin yağı ve satıştan bir miktar süt istediği gelen bilgiler arasında.

Artan Ayçiçek yağlarının da bu transferi çıkmaza sürüklediği aşikar olsa da Galatasaray böyle cesur bir teklikte bulundu. Başakşehir yönetimi ise bu teklifi yeterli görmeyerek reddetti.

Fenerbahçe ise genelde sebze ağırlıklı bir teklifte bulundu. Domates + Salatalık + Şampiyonluk primi olarak Yaban Mersini önerdi. Başakşehir’in yüzünü güldüren bu teklife daha sıcak bakmaya başlamışken Galatasaray teklifini güncelleyerek. Verdiği teklifin üzerine + olarak Kazan dibini ekleyince Başakşehir yüzünü Galatasaray’a döndü.

irfan-can-kahveci-galatasaray

İşler böyle devam ederken ara transfer döneminin ise sonuna yaklaşıyoruz. Abdürrahim Albayrağ’ın market market gezerek yağ fiyatlarını sürekli kontrol etmesi ve kulübe ne kadar gireceğinin hesabını yapmaya sürekli devam etmesi ise dikkatlerden kaçmadı. Çünkü 1 lira zam yese yağ milyon Euro fazla ödeme yapmak zorunda kalacaklar.

Kime transfer olduğu ise henüz bilinmezliğini koruyor. Kulislerden gelen bir diğer haber ise eğer gelen teklifler birbirinin aynı olursa yazı tura atılıp kazanan tarafa gideceği yönünde.

İzleyip göreceğiz bakalım İrfan Can Kahveci hangi takıma gidecek. Bu arada kahve demişken herkese benden kahve hem muhabbet güzel olur hem de bir hoşsohbetinizi almış oluruz. 🙂

Hayırlı günler diliyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.