Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Getir N11’i Satın Aldı

Getir N11'i Satın Aldı

0 19

Getir N11’i Satın Aldı

Getir atılım çılgınlığına devam ediyor. Son olarak dijital alışveriş platformu olan N11.com ‘un tüm hisselerini satın aldı. Getir‘in büyük planlarının olduğunu söylemeden geçmek istemiyorum.

En büyüklerden biri olan Trendyol.com ‘un başına bela olabilecek bir olay meydana geldi. Getir bildiğiniz gibi ilk çıkışında kurye hizmeti olarak başladı. Hatta kurye hizmetini yurtdışına çıkararak çeşitli ülkelerde de faaliyete başladı.

Şimdi Getir Şirketinin yapacağı ilk işlerden bir tanesini sizlere söyleyeyim. İlk benden duyun. Bildiğiniz Trendyol formasyonunu uygulayacaklar. Yemek, market, gıda, ikinci el alışverişler gibi çeşitli platformları aynen Trendyol‘daki gibi uygulayacaklar.

Uygulamazlar ise ne uzayıp ne kısalırlar oldukları yerde sayacaklarını düşünüyorum. Getir bu alımı boşuna gerçekleştirmedi. İki büyük firma Getir ve Trendyol savaşı iyice kızışacağa benziyor. Bu ise son kullanıcı olan müşterilere pozitif yansımalarının olacağı zira rekabet ortamında son kullanıcı her zaman avantajlıdır.

Hep beraber izleyip göreceğiz neler olacak ama geliyor yaklaşmakta olan diyelim.

Bu arada Getir %33 hissesini zaten önceden satın almıştı. Geriye kalan hisselerin ise tamamını satın aldı.

Getir N11 i satın alarak ilk iş olarak bütün siteyi mor turuncu olan kendi renklerine dönüştürdü. Bir nevi farklı bir görünüş elde edilmiş oldu. İlk etap olarak güzel hareket diyebiliriz. Bir şey yapmamaktan iyidir. 🙂

getir-n11-satin-aldi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.