Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Genç Kadının Duş Fantezisi Ölümle Sonuçlandı

Genç kadın duşta daha fazla haz almak için kendi sonunu hazırladı

0 90

Genç kadının duş fantezisi ölümle sonuçlandı. İngiltere’de daha önceleri hayat kadını olarak çalışan Sandra Moore, erkeklerin girmesinin yasak olduğu bir motelde kalıyordu. Erkek arkadaşını gizlice, kimsenin haberi olmadan odasına aldı.

Odasının kapısını kapattıktan sonra çılgınlar gibi öpüşüp sevişmeye başlayan çift, dürtülerinin kurbanı olarak yaşadıkları hazzı daha coşkulu yaşamak için yatak odası yerine banyoya geçtiler. Burada uzun uzun sevişen çift, Moore’nin öncesinde hayat kadını olarak çalışmasının sonucu olacak ki… Duş hortumunu boynuna doladı. Moore ilişkide acıyı seviyordu ve böyle bir fantezi kafasında birden belirdi ve hemen uyguladı. Erkek arkadaşı ise olaya kendini o kadar kaptırmıştı, gözü yaşadığı zevkin ötesini artık göremiyordu.

Moore ise zor nefes alıp vermeye başlamıştı. Kendini kurtarmak için uğraşsa da erkek arkadaşı bunun da bir fantezi olduğunu düşündü. Sevişmeye devam etti.

Moore artık kendini kurtarmayı bıraktı çünkü nefes almıyordu. Erkek arkadaşı Moore’nin tepkisiz kaldığının farkına çok geç varmıştı. Evet Moore artık hayatta değildi.

Erkek arkadaşı hemen toparlandı, Odaya zaten gizlice gelmişti bir an bunu düşündü ve rahatladı. Şimdi sadece gizlice oradan uzaklaşıp gitmek kalıyordu. Ama odayı terk ederken diğer odadaki bayanlar kendisini fark etmişti. Artık çok geçti ama o hiç renk vermeden moteli terk etti.

dusta-fantezi-can-aldi

Motel yetkilileri durumu öğrenince hemen Moore’nin odasına gittiler. Moore’yi uyaracaklar ve bu yaptığının yanlış olduğunu söyleyeceklerdi ama Moore artık hayatta değildi. Motel yetkilileri Moore’nin sadece cesedi ile banyoda karşı karşıya kaldılar. Polise haber verdiler.

Polis hızlıca olay yerine geldi, gerekli incelemeleri yaptılar ve Moore’nin kendi fantezisinin kurbanı olduğunu belirlediler. Moore fantezisinin kurbanı olmuş ve hayattan kopmuştu. Polisler ise incelemelerini daha derinleştirerek somut bir sonucun peşine düştüler.

Moore’nin erkek arkadaşı olanı biteni tam olarak anlattıktan sonra suçsuz olduğu anlaşıldı. Yaşamdan bir çiçek öylece solup gitti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.