Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Gaziantep FK 3-1 Fenerbahçe

Gaziantep FK baklavaları ile Fenerbahçe'yi şeker komasına soktu

0 109

4 büyüklerin bol bol maç kaybettiği yenildiği yerlerde süründüğü istatistiklerine bu akşam bir maç daha eklendi. Gaziantep futbol kulübüne 3-1 mağlup olan Fenerbahçe biraz daha baskılı oynasa da Gaziantep FK teknik direktörü Sumudica dersine iyi çalışmış Fenerbahçe’yi iyi analiz etmiş ve en önemlisi bu analizlerini taktiklerini adım adım sahaya yansıtmayı başararak maça olduğu gibi yansıtmış.

İkinci dikkatimizi çeken olay ise Gaziantep FK oyuncuları adeta bir aile gibi olmuşlar, oyuncu değişikliklerini tekrar tekrar izlediğinizde her biri giren çıkan oyuncu hep birbirlerine sarılarak oyun girip çıktılar.

Üçüncü analizimiz Sumudica saha kenarında yüzü sürekli gülüyordu. O kadar Fenerbahçe’yi yeneceğine inanmış ki bu yüzüne yansımış.

Gerçekten çok kaliteli bir Gaziantep FK izledik maçta, özellikle böyle bir bütün gibi oynamaları bize yaşattıkları en büyük etki oldu.

Fenerbahçe’ye gelecek olursak diyeceğim ama gelme boş ver diyenlerde çok olacaktır. Maça dönüp baktığımızda baskılı oynayan oyunu rakip kaleye yıkmayı başaran bir Fener görüntüsü olsa da gol olmayınca hiçbir şeyin anlamı kalmıyor.

Fenerbahçe defansı Marcel Tisserand’ın ise artık penaltı yaptırmayacağına yemin ettirilmeli yoksa böyle oynamaya devam ederse Erol Bulut takımı maça çıkmadan önce her birine 1-0 yenik başlıyoruz diyerek iyice tembihlemeli ve ona göre maça çıkıp oynamaları gerekir.

Kalecilerden yana da şansı gülmeyen Fenerbahçe’ye başka salvolar yapmak istemiyorum. Umatım eski şaşalı hallerine geri dönerler. Gerçi 4 büyüklerin hepsini 2020 yılında cin çarpmış gibi oynuyorlar.

Görselimizde iki defa üst üste takımını ateşe atarak penaltı yaptırmasından dolayı Marcel Tisserand’ı ekledik. 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.