Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Galatasaray’ın Rüyası İrfan Can Kahveci

İrfan Can Kahvesi Galatasaray'a Geliyor mu

0 183

Galatasaray’da diğer takımlar gibi transfer sürecini boş geçmek istemiyor ve harıl harıl transfer çalışmaları yürüten yönetimin şu an göz bebeği konumunda olan İrfan Can Kahveci’nin adeta peşine düştüler.

Fatih Terim’in takımda görmek istediği İrfan Can Kahveci için seferberlik ilan eden yönetim çeşitli varyasyonları denemiş olsa da şuan için net bir şey söylemek mümkün değil.

Diagne + Luyindama gibi takas teklifleri gündeme gelen Galatasaray bu girişimlerden sonuç alamadığı görülüyor. 1 Milyon Euro harcama limitine takılan Galatasaray son çare olarak eğer başarabilirse Luyindama’yı satıp kendisine bütçe oluşturarak tekrar Başakşehir Futbol Kulübünün kapısını çalacak. Başakşehir ise İrfan Can Kahveci için 8 Milyon Euro istiyor.

İlerleyen günlerde her şeyin neticeye kavuşacağını söylemekle beraber gerçekten zor bir transfer olduğunu da belirtmek istiyorum. İrfan Can Kahveci için ise söylenecek pek bir şey yok yaptığı ettiği ortada harika bir oyuncu.

irfan-can-kahveci-galatasaray1

Galatasaray’a gelirse değerine değer katar Dünya devlerinin peşine düşeceğini düşündüğüm bir oyuncu kendisi. Öyle böyle değil yani hem yerli hem mükemmel bir futbolcu.

Galatasaray taraftarı bu transfer haberi ile ben dahil heyecanlanırken transferin ola ki olmadı. Yönetimi linç etmesine gerek yok çok ince hesap kitap meselesinin içinden çıkmaya çalışmak bunu başarmak gerçekten harika olurdu.

Olmaması halinde ise bu sene olmadı sezon sonu olur diyerek üzeri örtülmesi gerekir. Çünkü çok zor bir transfer. Galatasaraylıları buradan tekrar uyarıyorum yönetimi takımı transferin olmaması halinde sakın linç etmeyin. Olmazsa olmaz yolun sonu değil. Gönlümüz tabi ki olmasından yana.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.