Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Galatasaray 4 – 2 Marsilya

Galatasaray 4 - 2 Marsilya

0 32

Evet değerli sohbet sever yaygara.net ailesi. Büyük bir zafere imza zaten avrupa fatihi Galatasaray’ı yürekten bir kez değil bir çok kez kutluyorum.

Neden mi?

Çünkü Galatasaray, şımarık bayağı, iğrenç bir taraftar grubu olan Marsilya’ya haddini bildirdi. Ezici bir üstünlükle oynanan maçta taraftar elinden gelenin fazlasını yaptı. Hatta maçı izlerken, bir an taraftarın sahaya girip, oyunvuları gırtlaklayacağını filan düşündüm. Öyle bir ezdiler ki Marsilya takımının ayağına her top değdiğinde yuhalamalar  hiç bir zaman kesilmedi. Nef stadyumunda bildiğiniz bu gece şanına yakışır bir Aslan adeta kükredi.

Hadlerini fazlası ile bildirdiler. Hatırlarsanız Fransa’da tribünde bizlere çaput diyeceğim o lanet simgeye. Onu açtılar bizi iyice kızdırmışlardı. İşte şimdi ağızlarının payını fazlası ile aldılar. Çok pis gömdük. İçimiz yağları eridi.

galatasaray4-2marsilya

İkinci olarak maçta oyun anlamında çocuklar her şeyi yaptı. Şu iyi oynadı bu kötü oynadı demeyeceğim. Hepsini yürekten kutluyorum. Harika bir iş çıkardılar. Seyir zevki güzel süper bir maç izledik. Kazananda biz olunca değmeyin keyfimize.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.