Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Fenerbahçe Şiir gibi Oynarken KonyaSpor Dizesinde İmla Hatası Yaptı

Fenerbahçe 0 - 2 Konyaspor

0 143

Fenerbahçe’yi kendi evinde 2-0 ile geçen Konyaspor taraftarı etli ekmek ve düğün pilavı ile kutlamalarını sürdürüyor. İsmail Kartal önderliğindeki Konyaspor harika oyununu 2 gol ile süsleyerek Fenerbahçe gibi bir devin karşısında galip gelmeyi başardı. Üstüne üstlük Konyaspor’un ilk golü uzun süre hafızalardan silinmeyecek derecede jeneriklik.

İsmail Kartal yaptığı basın açıklamasında ” – Üzerimizdeki bulutları dağıttık. Hak ettiğimiz bir galibiyetti. Oyuncularımı kutluyorum. Bu galibiyet tüm Konya halkına armağan olsun.” dedi.

Bir grup Konyaspor taraftarı ise bir Koç kurban ederek galibiyet sevinçlerini farklı bir boyuta taşıdı.

Fenerbahçe takımı ise evinde yenilmenin üzüntüsü içerisine girdi ve takımdaki oyuncular ” – Keşke kendi evimizde değil de deplasmanda yenilseydik en azından İstanbul’a gelene kadar yöneticilerimizin vereceği reaksiyon azalırdı” dedi.

Ali Koç ise ligin ilk yarısının bitimine ne kadar kaldığını sorarak takımı yeniden revizyona sokacağının sinyallerini verdi.

Üst düzey yöneticilerden biri Ali Koç’un playstation oyunu oynasa takımına bu kadar oyuncu almayacağından bahsetti. Gecesi gündüzü Fenerbahçe olan Ali Koç herkesin takdirini kazanmaya devam ediyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.