Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Fenerbahçe Kendi Evinde Kayısı Bahçesine Teslim Oldu

Fenerbahçe kendi evinde BtcTurk Yeni Malatyaspor'a 0-3 yenildi

0 104

Bir önceki hafta yazımızda Altay Bayındır Hulk’a dönüştü demiştik. Bu maçta tam sinirlenemediği için 3 golü kalesinde kibarca yedi diyelim. Şimdi yerden yere vurmaya gerek yok.

Vasatın altında 3-0’lık skora razı bir oyun sergileyen Fenerbahçe daha çok atmasalar bari stratejisini benimseyen Erol Bulut ile izlemeyen seyirciye karşı iyi bir futbol sergilediler. Seyirciler maçı izlemiş olsaydı bol diyaloglu bir seyir keyfi olurdu.

Maçın son anına kadar BtcTurk Yeni Malatyaspor’un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu’nun 3-0’lık skoru elde etmesine rağmen hala önde basma isteğini takımına enjekte etmesi ise gözlerden kaçmadı.

BtcTurk Yeni Malatyaspor bu galibiyeti alarak kendi özgüvenini geri kazandı. Fenerbahçe ise maçtan sonra bütün kadro ile Ali Koç’un evine kayısı yemeye gitti.

Ali Koç kayısı partisinde takımına bir kaç serzenişte bulunacağı da kesin. İyi ki Fenerbahçe kadrosunda değilim dedirten bir kayısı yeme partisi olacağı ise kulisler de konuşulan diğer bir konu.

Fenerbahçe’ye geçmis olsun derken BtcTurk Yeni Malatyaspor’uda tabiki takdir ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Altay Bayındır ise Hulk modundan çıkıp Scooby Doo çizgi filmindeki Shaggy’e benzettiğimiz bir görselimizi de hazırlamış bulunuyoruz. 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.