Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Fenerbahçe – Galatasaray Derbisine Saatler Kaldı

Fenerbahçe Galatasaray Derbisi

0 107

Derbilerin derbisi dev derbi dünyada dahi hatırı sayılır bir derbi olan Fenerbahçe – Galatasaray maçına saatler kaldı. Sona eren olaylı ara transfer döneminden sonra gözler maça çevrildi. İrfan Can Kahveci’yi Galatasaray’ın elinden adeta söküp alan Fenerbahçe ve taraftarlar adeta süper lig şampiyonu olmuş kadar sevindiler.

Ancak unutulmamalıdır ki lig maratonu devam ediyor ve Fenerbahçe’nin rakibi Galatasaray, maç hakkında herkes bir şeyler yazıp çizse de bana göre oluşacak sonuç iki ihtimalli maç ya 0 – 0 bitecek yada Galatasaray maçı kazanacak.

Fenerbahçe takımında GUSTAVO ve PELKASI’IN olamayacağını da düşünürsek istatistiksel olarak Galatasaray sanki bir adım daha önde ve ipi göğüsleyebilecek taraf gibi görünüyor.

Maçı yönetecek hakem Cüneyt Çakır’a ise sosyal medya üzerinden iki takımda saldırıyor. Kimi Galatasaray’ın çocuğu kimi ise Fenerbahçe’nin sahadaki 12. adamı olarak görüyor.

Yani hakemden daha maç başlamadan kimse memnun değil. 🙂 Böyle bir şey de zaten ülkemizde olabilirdi.

Hakeme bolca saldıran her iki takımın taraftarları da ne yapacağını sanki bilmiyorlarmış gibi maç bitmeden günah keçilerini bulmuşlar gibi davranmaya devam ediyorlar.

Cüneyt Çakır ise olayın şaşkınlığını üzerinden atamadığı ve elinde düdük evin içinde gezdiği bu olayın ailesini tedirgin ettiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Ali Koç’un maçı izlemeye geleceği ve locasında bir kaç doktor ve hemşirenin hazır olacağı ise gelen haberler arasında, her hangi bir sağlık problemi yaşaması halinde direkt müdahale edebilecek.

derbigsfb

Erol Bulut’un elinde çok geniş bir kadronun olması elinin güçlü olduğu anlamına gelse de yanlış tercihlerin affının olmayacağı bir maç izleyeceğiz.

Galatasaray ise yediği transfer çalımının acısını fazlası ile çıkartmak için sahaya çıkacaktır. Gerçi GEDSON FERNANDES’IN transferi taraftarın gönlünde taht kurdu ve İrfan Can transferinin olmamasını ise pek kafalarına takmadılar. Tamamen kenetlenen bir taraftar ve dik duruşunu bozmayan GALATASARAY izledik.

Şereflice kaybettiği İrfan Can’ın Fenerbahçe’ye gidişi Galatasaray’ı pek etkilemedi.

Bakalım dev derbinin galibi kim olacak. Hep beraber izleyip göreceğiz.

Yaygara.net sohbet networku sundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.