Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Fenerbahçe 0 – 1 Galatasaray

2021'in Derbisinde Fenerbahçe Galatasaray'a Yenildi

0 102

Kadıköy yol geçen hanına döndü artık bir cazibesinin kalmadığını Dünya bilir oldu. Yok 20 yıl yenilmedik yok şöyle oldu böyle oldu diyerek bir yere varamazsınız. Şu anda Kadıköy yol geçen hanı gelen geçen Fenerbahçe’ye Saraçoğlu’nda bir öpücük kondurup gidiyor.

Yok burası Kadıköy yok buradan çıkış yok bilmem ne bırakın bu işleri. Giren giriyor ve girdiği gibide çıkıyor.

Fenerbahçe rezil bir top oynuyor. Halı saha takımı gibiler bir sistemleri yok. Topun peşinde koşuyorlar işte. Şansa bala bir gol bulurlarsa da seviniyorlar. Bütün sosyal medya Fenerbahçe geyikleri ile doldu taştı.

Öyle İrfan Can Kahveci’yi alıp kahve içerek filan transfer haberini vermeye benzemez bu iş. Elin oğlu gelir seni Kadıköy’de öpücüklere boğar sende madem yenemiyorsun zevk almaya bakarsın.

Galatasaray Mostafa Mohammed’i Mısır’dan getirip ilk 11’de başlatıyor ama Fenerbahçe dünya yıldızı Mesut Özil’i ilk 11’de sahaya süremiyor.

Ya derbinin affı olmaz en ufak hatanda cezayı keserler ve giderler. Galatasaray’ı tebrik ediyorum. Gerçekten çok kötü oynadılar ama sistemli oyunları sayesinde iyi direndiler. Her şey bir sisteme oturtulmuş.

Fenerbahçe’de sistem filan yok mahalle futbolu oynuyor arkadaşlar.

Volkan Demirel: “Dışardan 11 kişi toplasak 20 yılda bir kez bizi yenerler, bundan sonra bizi kimse Kadıköy’de yenemez” demişti. 🙂

Ya Volkan hacı adama böyle yedirtirler lafını daha Galatasaray formasını gördüğün an bence çeneni kapalı tut. Rezil rüsva oluyorsun.

Maç bitmiş Fenerbahçe resmi TWITTER hesabı bir görsel paylaşıyor skor ile alakalı. Takımların amblemlerindeki yıldızlar sökülmüş buraya paylaşıyorum o görseli. Galatasaray hesabı ise görseli düzeltip tekrar paylaşıyor. Çok komplekslisin Fenerbahçe üzülerek söylüyorum bu aşağılık kompleksi bu takımı bitirir.

Galatasaray’ın Düzelttiği aşağıdaki görsel.

fb0-1gs

Fenerbahçe’nin paylaştığı ise yıldızsız olan aşağıdaki, ezikliğinde bir sınırı var arkadaş.

fb0-1gs_

Ofsayt pozisyonu net ofsayt hakeme filan çamur atıp durmayın Cüneyt Çakır çok iyi maç yönetti.

Sonuç olarak Fenerbahçe yenildi. Galatasaray maçı kazandı. Fenerbahçe 0 – 1 GALATASARAY.

Dünya starı Mesut Özil ile Mostafa Mohammed’in ortak bir noktası var o da her ikisi de bir derbide GALATASARAY galibiyeti gördüler. 🙂

Yaygara.net Online Chat NETWORK’U sundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.