Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Fatih Karagümrük 2 – 1 Galatasaray

Galatasaray'a neler oluyor. Fatih Karagümrük 2 -1 Galatasaray

0 125

Vasatın altında bir oyun sergileyen Galatasaray Fatih Karagümrük takımına 2-1 yenildi. Bolca hakeme atıp tutan Galatasaray adeta yenilgiyi kabul edip suçluyu maçta ilan edercesine hakeme diklenip durmaları ilginç dakikaların yaşanmasına sahne oldu.

Fatih Karagümrük rahibi Galatasaray’ı iyi analiz ederek ve dersine çalışmış bir görüntü sergileyerek kendi istediği oyunu oynamayı başararak dev rakibini 2-1’lik skor ile geçmeyi başardı.

Galatasaray’ın doğru düzgün kaleyi bulan şutunun dahi olmaması başta taraftarı isyan ettirirken. Seyir zevki yerlerde bir maç oldu.

Galatasaraylı oyuncuların en büyük tesellisi ise taraftarının pandemiden dolayı statta yerini almamış olması oldu. Yoksa bolca bel altı tezahüratların olacağı alenen ortada bir oyun oynadılar. Milyon Euro’luk oyuncuların böyle vasatın altında bir performans ile oynamaları kesinlikle kabul edilemez.

Hakemin günah keçisi olduğu maçta kendi gözlemlediğimiz analizlerimize ve taraftarın çoğunun hem fikir olduğu ” maç bir hafta oynansa Fatih Karagümrük yenerdi ” oluyor.

Yani eğilip bükülmeden hakeme sallamadan kendi sportif başarısızlığını kabul edebilecek bir kulüp bizim ligimizde zaten yok. Ancak taraftarda geri zekalı değil olanı biteni gözlemleyebiliyor.

Galatasaray takımına bir türlü yakıştıramadığımız bu oyunu bir an önce bitirmesi ve hak ettiği kendine yakışır futbolunu oynaması en büyük dileğimiz. Şampiyonluk yarışında derin bir yara alan Galatasaray takımı maçta üç puanı rakibine kaptırdı.

Galatasaraylı futbolcu Marcao’nun ise maç bittikten sonra kırmızı kart görmesi çok disiplince bir hareket olmuş. Galatasaray takımı Marcao’ya bir dizi uyarılarda bulunması lazım. Böyle artistiklere gerek yok.

Marcao ile acilen sohbet edilip derdinin ne olduğu sorulmalı. Karşılıklı şeffaf diyalogların çözemeyeceği bir şey yok.

Marcao böyle artistik hareketlerden bizden de nasibini aldı. Öne çıkan görselimiz oldu.

Zaten yenilmişsin birde üstüne kırmızı kart yemek ben bu takımı iplemiyorum demek ile aynı şey.

Beddua matikleri aktif hale getiren Galatasaraylılar bol bol geceyi dua ederek geçireceklerini söylediler.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.