Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Deniz Seki Photoshopsuz Görüntülendi. :D

Deniz Seki Shopsuz Daha Güzel

0 36

Gelgelelim bir yeni magazin haberine daha, Deniz Seki ismini duymayanınız kalmamıştır kalmışsa da ancak Afrikalı kabileler kalmıştır. Hepinizin bildiği Deniz Seki aslında hepimizin bildiği Deniz Seki değilmiş. Çünkü hep Photoshop’la sosyal medyalarda dolanıyormuş. Neyse ki aşağıda olan resimleri çeken arkadaşa müteşekkiriz, bizi aydınlattı ve gerçeği gösterdiği için.

İşin garip tarafa Deniz Seki’nin gerçek hali beni daha çok etkiledi niye böyle oldu bilmiyorum amma velakin Deniz Seki hatunu şey hanımefendi ister Photoshop’la ister gerçek hali ile her türlü gideri olan bir hatun pardon yazarken heyecanlanıyorum da hanımefendi. Gerçekten güzel kadın Allah sahibine bağışlasın öyle böyle değil.

Ben bebekken de Deniz Seki‘yi görünce süt içişim değişiyormuş. Kaç tane biberon ucu değiştirmişler sayısını hatırlamıyorlar. Deniz Seki görününce benim biberonun ucunun patladığını anlıyorlarmış. Öyle bir hanımefendi ki kendileri gerçekten şaşılası bir olay. Bacakları filanda görünmüş ama bakmazsanız sevinirim. Ben yorum dahi yapmak istemiyorum o bacaklar ney öyle ya kaslı filan ulan Photoshop’ı batsın daş gibi hatunsun işte daha ne olmak istiyorsun.

Deniz Seki gel bizi aydınlat. Bir güneş gibi doğ üzerimize… 😀

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.