Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

Arka Sokaklar’ın ZELİŞ’i Gözleri Şaşı Etti

Hüsnü Çobanın Kızı Gözleri Şaşı Etti.

0 139

Arka sokakların Zeliş’i gözleri şaşı etti. Hüsnü Çoban’ın kızı rolünde yıllarca izlediğimiz Yüşra Geyik öyle bir büyüyüp serpilmiş ki, zamanın amansız bir düşman olduğu gerçeği de tekrar gün gibi ortaya çıkmış.

Yüşra Geyik instagram hesabına attığı pozlarla gözleri şaşı etmeyi başarmışa benziyor. Arka sokaklar dizisini yıllardır izliyoruz. Yüşra’yı gözlerimiz ile izleye izleye büyüttük. Sonunda kendisi büyüdü büyüdü ve kocaman bir genç kız oldu. Kendisi 30’lu yaşlarına geldi. Aramızda pek yaş farkıda yokmuş 😀 ben bu kızı niye bu kadar küçük gördüysem onu da anlamış değilim.

Arka Sokaklar dizisinde Komiser Hüsnü Çobanın kızını yani Zeliha ( Zeliş ) karakterine hayat veren Yüşra Geyik yıllardır aynı projede boy gösteriyordu. Diziden ayrılmadıysa hala orada bir yerde yine oynuyordur. (o: Yani bilmeniz lazım hadi ama defalarca dizide vuruldu bir çok karakter ama ölümsüzlermiş gibi hepsi tekrar tekrar iyileşip devam ettirdiler.

Böyle biz diziden bahsediyoruz arkadaşlar. Çizgi filmlerde olur böyle sahneler tır üzerinden geçer ütülenmiş bir kağıt gibi kalkıp parmağını üfler ve iyileşirsin. Arka Sokaklar dizisi de buna benzemeye başladı. Haksız olsam dahi sizler haklısınız diyeceksiniz. O kadar muhabbetimiz oldu arada idare edeceksiniz.

Yüşra Geyik‘in vermiş olduğu pozlar pek benim dikkatimi çekmedi zaten. Ancak böyle büyük bir yaşta olmasına çok şaşırdım. Yoksa fotoğrafı görsen ne olacak görmesen ne yani değil mi? (o:

Her neyse işte bu kız büyümüş bayağı bir büyümüş 31 yaşındaymış. Bu yazıyı yazarken araştırıp buldum. 😀

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere sağlıcakla kalın. (o:

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.