Yeni Nesil Sohbet Eğlence Portalı

2021’de Konut Fiyatları Yüzde 40 Zamlanacak

Konut Fiyatlarına 2021 Zammı Yüzde 40

0 185

Evet sevgili Yaygara.net takipçileri sizlere sohbet havasında bir yazı yazmak istiyorum. Çoğu haber sitesi konutlara yüzde 40 zam yapılacağı haberini zaten geçmişti. Ben haberin biraz dışına çıkacağım.

Şimdi konut kredi faizleri hatırladığınız üzere 0,64 seviyelerine çekilmişti. Fırsatçılar ki hepsi öyle, yani şu adam konut zammı yapmadı diyemezsiniz hepsi fırsatçı. Şimdi bu fırsatçı karakter yoksunu aç insanlar ne yaptılar. Konutlara neredeyse yüzde 100 zam yaptılar.

2021de-konut-fiyatlari-yuzde-40-artacak

Düşünce şu oldu bankanın almadığı faizi biz alalım vatandaşa giren çıkan aynı olur bizde işimize bakarız mantığı kullanıldı. İşe yaradı mı tabi bizim vatandaş saldırdı bankalara düşük faizli kredi var diye abandılar durdular. Kardeşim değişen bir şey olmadı ki aldığın evin fiyatında sana yine aynı fiyata geldi.

Aslında şu anki piyasaya bakacak olursak faizler arttı fiyatlar aynı kaldı düştü mü düşmedi. Burada belki ufak bir karları vardır ev alanların. Ancak bu fırsatçı şeref yoksunu satışçılar istediğini aldı sattı. Piyasada istediği gibi at koşturdu. Buna hükümetin bir sesi çıktı mı? Kesinlikle hayır çıt bile diyemediler vatandaş kazığın hasına bir güzel oturtuldu.

Gelelim günümüze

Yıl 2021 şimdi bu fırsatçı şeref yoksunu adiler topluluğu inşaatların maliyetlerinin arttığını aldığı malzemelerin zamlandığını bahane ederek başlıkta da gördünüz şaka değil tam yüzde 40 konut fiyatları zam olarak yansıtılacak. Hükümet buna sesini çıkaracak mı tabi ki hayır. Yani hükümete filan bel bağlamayın güzel kardeşim bal tutan parmağını yalar hesabı herkesin işi yolunda bunlar için bir problem yok. Kazık yine kime girecek tabi ki sana bana ona kısaca vatandaşa girecek.

Öyle televizyona çıkıp ey CHP deme ile olmuyor bu işler. Daha vatandaşını kollayamıyorsun yem ediyorsun fırsatçı adilere. Bir kelime ettiğini duydunuz mu güzel kardeşim hayırdır bu evler niye böyle zamlandı filan dediğini duydunuz mu? Ey CHP diye diye gidiyor.

Ya çık bir defada deki değerli vatandaşlarım biz bazı şeyleri yapıyoruz bir kaç eksiğimiz kaldı biriktirdiğiniz üç beş kuruşunuzu bu yamyamlara kaptırmamaya kararlıyız de baba bir defa olsun de.

Ayçiçek yağı yüzde 100’ün üstünde zamlandı biri çıkıp gık diyebiliyor mu? Yine kocaman bir HAYIR diyorum. Ya demezler bunlar demek ki böyle. Gerçi şimdiki hükümeti eleştirsek de gelecek olanlar farklı mı olacak.

HAYIR HAYIR HAYIR.

Allah şu vatandaşın dişinden tırnağından eksiltip biriktirdiği üç kuruşa göz dikip yiyenleri nasıl biliyor ise öyle yapsın. NOKTA.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.